Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(673315-88)
PUMA

PUMA Evostripe

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.872 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Evostripe е спортска машка тренерка која е идеална за тренинзи и активности на отворено. Изработена е од квалитетен материјал кој гарантира удобност и флексибилност при движење. Тренерката има модерен дизајн и облик кој се прилагодува на телото и обезбедува совршено вклопување на кожата. Тренерката има еластичен појас со внатрешна јамка што се прилагодува на вашата големина и обезбедува сигурно вклопување за време на секоја активност. Имаат и два странични џебови со патенти за безбедно складирање на ситници. Накратко, тренерката Puma Evostripe е совршен избор за сите љубители на спортски активности кои бараат модерна и удобна тренерка која ќе им овозможи слободно движење и со високо ниво на удобност. Спецификација: Машка тренерка Еластичен појас Странични џебови со патент Лого на Puma.
Подетално

Puma Evostripe е спортска машка тренерка која е идеална за тренинзи и активности на отворено. Изработена е од квалитетен материјал кој гарантира удобност и флексибилност при движење. Тренерката има модерен дизајн и облик кој се прилагодува на телото и обезбедува совршено вклопување на кожата. Тренерката има еластичен појас со внатрешна јамка што се прилагодува на вашата големина и обезбедува сигурно вклопување за време на секоја активност. Имаат и два странични џебови со патенти за безбедно складирање на ситници. Накратко, тренерката Puma Evostripe е совршен избор за сите љубители на спортски активности кои бараат модерна и удобна тренерка која ќе им овозможи слободно движење и со високо ниво на удобност.
Спецификација:

 • Машка тренерка
 • Еластичен појас
 • Странични џебови со патент
 • Лого на Puma

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош