Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Print Pack
NIKE Print Pack
NIKE Print Pack
NIKE Print Pack
NIKE Print Pack
NIKE Print Pack
Детски хеланки
Код на производ:
(36J978-A0S)
NIKE

NIKE Print Pack

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6-7г.
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE PRINT PACK се lifestyle детски хеланки наменети за помали девојчиња. Меки, пријатни и лесни хеланки за безгрижна игра на вашето девојче. Ткаенината која се растегнува е удобна и ги поддржува секојдневните активности на вашето девојче, а широкиот еластичен појас обезбедува совршено вклопување. Комбинацијата на класичен изглед со микровлакна, изработена од полиестер, која во контакт со кожата на вашето девојче дава чувство на пријатност и удобност. Swoosh отпечатокот јасно ја истакнува спортската посветеност на вашето најмило уште од раното детство. Лесни се за одржување со перење во машина за перење. Спецификација: Хеланки за помали девојчиња Состав: 92% полиестер и 8% еластин Еластична половина Swoosh лого Машинско перење.
Подетално

NIKE PRINT PACK се lifestyle детски хеланки наменети за помали девојчиња. Меки, пријатни и лесни хеланки за безгрижна игра на вашето девојче. Ткаенината која се растегнува е удобна и ги поддржува секојдневните активности на вашето девојче, а широкиот еластичен појас обезбедува совршено вклопување. Комбинацијата на класичен изглед со микровлакна, изработена од полиестер, која во контакт со кожата на вашето девојче дава чувство на пријатност и удобност. Swoosh отпечатокот јасно ја истакнува спортската посветеност на вашето најмило уште од раното детство. Лесни се за одржување со перење во машина за перење.
Спецификација:

 • Хеланки за помали девојчиња
 • Состав: 92% полиестер и 8% еластин
 • Еластична половина
 • Swoosh лого
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки 36J915-023
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Хеланки 36C723-A9Y
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки 36K660-A9X
  1.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.590 ДЕН
  Помош