Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sticker
Детски тренерки
Код на производ:
(76K629-023)
NIKE

NIKE Sticker

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 12-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE STICKER TRACKSUIT се lifestyle тренерки за бебиња. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди удобност и пријатност, додека еластичните делови на горниот и долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Патентот со цела должина лесно се прилагодува, а долниот дел од тренерката со еластичен појас обезбедува совршено вклопување и целосна слобода на движење. Спецификација: Комплет тренерки за бебиња - lifestyle Целосен патент Лого на Nike на градите Состав: 100% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE STICKER TRACKSUIT се lifestyle тренерки за бебиња. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди удобност и пријатност, додека еластичните делови на горниот и долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Патентот со цела должина лесно се прилагодува, а долниот дел од тренерката со еластичен појас обезбедува совршено вклопување и целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • Комплет тренерки за бебиња - lifestyle
 • Целосен патент
 • Лого на Nike на градите
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Blerim
   Blerim

   03.06.2023. 17:51

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка 76G796-U89
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка 76G796-K25
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Помош