Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
adidas RUN IT
Код на производ:
(IC7638)
adidas

adidas RUN IT

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S 5\. S
 • S 7\. S
 • M 5\. M
 • M 7\. M
 • L 5\. L
 • L 7\. L
 • XL5\. XL
 • XL7\. XL
 • 2XL7 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Трчањето е еден од најбрзите начини за добро расположение, затоа скокнете во машките шорцеви за трчање adidas RUN IT и започнете. Лесната ткаенина е мазна на допир. Технологијата AEROREADY лесно ја апсорбира потта, така што останувате суви и фокусирани. Спецификација: Regular fit AEROREADY технологија Еластичен прилагодлив појас Вградена мрежеста облога Рефлективно лого Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Трчањето е еден од најбрзите начини за добро расположение, затоа скокнете во машките шорцеви за трчање adidas RUN IT и започнете. Лесната ткаенина е мазна на допир. Технологијата AEROREADY лесно ја апсорбира потта, така што останувате суви и фокусирани.
Спецификација:

 • Regular fit
 • AEROREADY технологија
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Вградена мрежеста облога
 • Рефлективно лого
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош