Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(FJ4899-532)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Цена со попуст
3.352 ДЕН
Заштеда: 838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е женски lifestyle шорц со висок струк кој ќе ви го разубави секој ден. Облечете ги со леснотија за да уживате во целодневна пријатност и удобност. Изработени се од лесен и пријатен памук кој ја носи удобноста што ја заслужувате. Малку поширокиот крој дава целосна слобода на движење. Високиот еластичен појас што го покрива папокот овозможува лесно персонализирање со врвките и ја зголемува удобноста. Должината на шорцевите е само доволна за да се истакне совршената линија на вашите нозе. Страничните џебови се таму за да можете лесно да ги сместите сите потребни ситници во нив. Логото на Nike на предната страна јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд.Спецификација: Женски шорцеви - lifestyle Состав: 41% памук, 39% вискоза и 20% полиестер Странични џебови Високо еластичен појас со јамка Поширок крој.
Подетално

Nike Sportswear е женски lifestyle шорц со висок струк кој ќе ви го разубави секој ден. Облечете ги со леснотија за да уживате во целодневна пријатност и удобност. Изработени се од лесен и пријатен памук кој ја носи удобноста што ја заслужувате. Малку поширокиот крој дава целосна слобода на движење. Високиот еластичен појас што го покрива папокот овозможува лесно персонализирање со врвките и ја зголемува удобноста. Должината на шорцевите е само доволна за да се истакне совршената линија на вашите нозе. Страничните џебови се таму за да можете лесно да ги сместите сите потребни ситници во нив. Логото на Nike на предната страна јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд.
Спецификација:

 • Женски шорцеви - lifestyle
 • Состав: 41% памук, 39% вискоза и 20% полиестер
 • Странични џебови
 • Високо еластичен појас со јамка
 • Поширок крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FJ4899-294
  3.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош