Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Marvel Spider-Man
adidas Marvel Spider-Man
adidas Marvel Spider-Man
adidas Marvel Spider-Man
adidas Marvel Spider-Man
adidas Marvel Spider-Man
adidas Marvel Spider-Man
adidas Marvel Spider-Man
Детски тренерки
Код на производ:
(HS1139)
adidas

adidas Marvel Spider-Man

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вашите мали обожаватели на Марвел Спајдермен за неколку секунди ќе бидат облечени со детскиот комплет за момчиња на Марвел за момчиња. Тие можат да го измешаат и спојат на многу начини или да го спојат со нивните омилени патики на аdidas инспирирани од Spider-Man за изглед од глава до пети. Маичката е направена од памук што дише, додека шорцевите се направени од француски фротир за дополнителна мекост. Без разлика дали ќе го спаси светот или ќе го помине денот на каучот, тој ќе ужива во удобноста. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Regular fit Маичка со кратки ракави Шорцеви со еластичен појас и странични џебови ©Marvel Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер - француски тери.
Подетално

Вашите мали обожаватели на Марвел Спајдермен за неколку секунди ќе бидат облечени со детскиот комплет за момчиња на Марвел за момчиња. Тие можат да го измешаат и спојат на многу начини или да го спојат со нивните омилени патики на аdidas инспирирани од Spider-Man за изглед од глава до пети. Маичката е направена од памук што дише, додека шорцевите се направени од француски фротир за дополнителна мекост. Без разлика дали ќе го спаси светот или ќе го помине денот на каучот, тој ќе ужива во удобноста. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Маичка со кратки ракави
 • Шорцеви со еластичен појас и странични џебови
 • ©Marvel
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер - француски тери

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош