Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI Lista
SERGIO TACCHINI Lista
SERGIO TACCHINI Lista
SERGIO TACCHINI Lista
SERGIO TACCHINI Lista
SERGIO TACCHINI Lista
SERGIO TACCHINI Lista
SERGIO TACCHINI Lista
SERGIO TACCHINI Lista
SERGIO TACCHINI Lista
Машки тренерки
Код на производ:
(39984-522)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Lista

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Цена со попуст
5.593 ДЕН
Заштеда: 2.397 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SERGIO TACCHINI LISTA е машка тренерка наменета за сите кои сакаат да уживаат во релаксиран спортски стил. Без разлика дали сте активни во спорт или одмарате, оваа тренерка ќе ви ја даде удобноста и пријатноста што ја заслужувате. Горниот дел има патент со целосна должина и класична висока јака за дополнителна покриеност. Долниот дел е со малку потесен крој, има еластичен појас со врвка и ребрести еластични делови за удобно чувство. Покрај тоа, страничните џебови на горниот и долниот дел нудат доволно простор за складирање на најважните работи. Патентот во долниот дел на нозете го поедноставува облекувањето и соблекувањето, дури и над патиките. Логото SERGIO TACCHINI на градите јасно го истакнува вашиот омилен бренд. Спецификација: Машки тренерки Џебови Лого на SERGIO TACCHINI Еластичен појас Целосен патент Машинско перење Патент во долниот дел на нозете Состав: 100% полиестер.
Подетално

SERGIO TACCHINI LISTA е машка тренерка наменета за сите кои сакаат да уживаат во релаксиран спортски стил. Без разлика дали сте активни во спорт или одмарате, оваа тренерка ќе ви ја даде удобноста и пријатноста што ја заслужувате. Горниот дел има патент со целосна должина и класична висока јака за дополнителна покриеност. Долниот дел е со малку потесен крој, има еластичен појас со врвка и ребрести еластични делови за удобно чувство. Покрај тоа, страничните џебови на горниот и долниот дел нудат доволно простор за складирање на најважните работи. Патентот во долниот дел на нозете го поедноставува облекувањето и соблекувањето, дури и над патиките. Логото SERGIO TACCHINI на градите јасно го истакнува вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Џебови
 • Лого на SERGIO TACCHINI
 • Еластичен појас
 • Целосен патент
 • Машинско перење
 • Патент во долниот дел на нозете
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SERGIO TACCHINI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош