Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
Код на производ:
(DD0243-010)
NIKE

NIKE One

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете подготвени да се опуштите или да тренирате во женските велосипедски хеланки Nike One. Овој разновиден модел ја поддржува вашата секојдневна активност благодарение на растегливата ткаенина што го следи секое движење на долните екстремитети. Удобниот дизајн на средината на половината ви помага да вежбате, да се загревате или да се истегнувате со самодоверба. Останувате суви додека правите кардио вежби, удирање или трчање бидејќи технологијата Dri-Fit ја отстранува потта и ја отстранува влагата. Бесшевниот модел и појасот во облик на V на задната страна ја истакнуваат вашата силуета. Дизајнот вклучува два скриени џебови во појасот, како и еден во задниот дел што е доволно голем за да го чува вашиот телефон безбеден. Спецификација: Женски велосипедски хеланки Средна висина на половината Машинско перење 3 џебови Состав: 79% полиестер, 21% спандекс.
Подетално

Бидете подготвени да се опуштите или да тренирате во женските велосипедски хеланки Nike One. Овој разновиден модел ја поддржува вашата секојдневна активност благодарение на растегливата ткаенина што го следи секое движење на долните екстремитети. Удобниот дизајн на средината на половината ви помага да вежбате, да се загревате или да се истегнувате со самодоверба. Останувате суви додека правите кардио вежби, удирање или трчање бидејќи технологијата Dri-Fit ја отстранува потта и ја отстранува влагата. Бесшевниот модел и појасот во облик на V на задната страна ја истакнуваат вашата силуета. Дизајнот вклучува два скриени џебови во појасот, како и еден во задниот дел што е доволно голем за да го чува вашиот телефон безбеден.
Спецификација:

 • Женски велосипедски хеланки
 • Средна висина на половината
 • Машинско перење
 • 3 џебови
 • Состав: 79% полиестер, 21% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви CZ9857-519
  2.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.690 ДЕН
  Помош