Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(673118-88)
PUMA

PUMA Evostripe

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.872 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PUMA EVOSTRIPE се женски lifestyle тренерки, која покрај модерен дизајн ќе ви овозможи и неоспорна удобност. Кројот на EVOSTRIPE создаваат чувство на слобода на движење и обезбедуваат функционалност. Високиот струк значи дека можете да ги комбинирате на милион начини за да се чувствувате слободни и модерни. Технологијата DryCELL во комбинација со ткаенината miDori®bioWick ја отстранува влагата и дава чувство на свежина. Еластичниот струк овозможува персонализирано вклопување и одржува сè на своето место, додека логото на PUMA јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Делумно се направени од рециклиран материјал како чекор кон подобра иднина, а употребениот памук доаѓа од фарми кои се фокусираат на одржливо земјоделство како што се зачувување на водата и почвата. Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Висок струк Еластичен појас DryCELL технологија Ткаенина miDori®bioWick Лого на PUMA Машинско перење.
Подетално

PUMA EVOSTRIPE се женски lifestyle тренерки, која покрај модерен дизајн ќе ви овозможи и неоспорна удобност. Кројот на EVOSTRIPE создаваат чувство на слобода на движење и обезбедуваат функционалност. Високиот струк значи дека можете да ги комбинирате на милион начини за да се чувствувате слободни и модерни. Технологијата DryCELL во комбинација со ткаенината miDori®bioWick ја отстранува влагата и дава чувство на свежина. Еластичниот струк овозможува персонализирано вклопување и одржува сè на своето место, додека логото на PUMA јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Делумно се направени од рециклиран материјал како чекор кон подобра иднина, а употребениот памук доаѓа од фарми кои се фокусираат на одржливо земјоделство како што се зачувување на водата и почвата.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • DryCELL технологија
 • Ткаенина miDori®bioWick
 • Лого на PUMA
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош