Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Glow Time
NIKE Glow Time
NIKE Glow Time
NIKE Glow Time
NIKE Glow Time
NIKE Glow Time
NIKE Glow Time
NIKE Glow Time
Детски хеланки
Код на производ:
(36J915-023)
NIKE

NIKE Glow Time

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6-7г.
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE GLOW TIME се lifestyle хеланки наменети за помали девојчиња. Меки, еластични и лесни хеланки за безгрижна игра на вашето малечко. Комбинацијата на класичен изглед со удобност, изработени од полиестер кој во допир со кожата на вашето девојче дава чувство на пријатност и удобност. Мека и еластична половина за совршено вклопување и лесна персонализација. Логото на Nike на ногата јасно ја истакнува спортската посветеност на вашето домашно милениче уште од раното детство. Лесни се за одржување со перење во машина за перење. Спецификација: Хеланки за помали девојчиња Состав: 92% полиестер и 8% еластин Еластична половина Лого на NIKE.
Подетално

NIKE GLOW TIME се lifestyle хеланки наменети за помали девојчиња. Меки, еластични и лесни хеланки за безгрижна игра на вашето малечко. Комбинацијата на класичен изглед со удобност, изработени од полиестер кој во допир со кожата на вашето девојче дава чувство на пријатност и удобност. Мека и еластична половина за совршено вклопување и лесна персонализација. Логото на Nike на ногата јасно ја истакнува спортската посветеност на вашето домашно милениче уште од раното детство. Лесни се за одржување со перење во машина за перење.
Спецификација:

 • Хеланки за помали девојчиња
 • Состав: 92% полиестер и 8% еластин
 • Еластична половина
 • Лого на NIKE

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки 36J978-A0S
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Хеланки 36C723-A9Y
  1.042 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки 36K660-A9X
  1.192 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.590 ДЕН
  Помош