Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
Детски фустан
Код на производ:
(CHA231G900-Z1)
CHAMPION

CHAMPION Roch

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Girls Roch е фустан за секој ден, наменет за девојчиња на возраст од 8 до 14 години. Памучниот материјал носи чувство на мекост и удобност. Кројот без ракави е идеален избор за топлите денови. Champion брендирање ја истакнува нивната спортска страна. Во потоплиот дел од годината, овој фустан за девојки одлично ќе се вклопи во нивниот секојдневен стил. Спецификација: Фустан за девојчиња - lifestyle Без ракави Лого Champion.
Подетално

Champion Girls Roch е фустан за секој ден, наменет за девојчиња на возраст од 8 до 14 години. Памучниот материјал носи чувство на мекост и удобност. Кројот без ракави е идеален избор за топлите денови. Champion брендирање ја истакнува нивната спортска страна. Во потоплиот дел од годината, овој фустан за девојки одлично ќе се вклопи во нивниот секојдневен стил. Спецификација:

 • Фустан за девојчиња - lifestyle
 • Без ракави
 • Лого Champion

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош