Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Elastic Cuff Pants
CHAMPION Elastic Cuff Pants
CHAMPION Elastic Cuff Pants
CHAMPION Elastic Cuff Pants
CHAMPION Elastic Cuff Pants
CHAMPION Elastic Cuff Pants
CHAMPION Elastic Cuff Pants
CHAMPION Elastic Cuff Pants
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(114874-VS022)
CHAMPION

CHAMPION Elastic Cuff Pants

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.854 ДЕН
Заштеда: 1.236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION ELASTIC CUFF PANTS се женски lifestyle тренерки, дизајнирани за вашето целодневно уживање. Прошетајте храбра низ градските улици и препуштете се на оваа долна тренерка, која додава боја и позитивни вибрации на вашиот секојдневен изглед. Комбинацијата на класичен изглед со удобноста на мек памук му дава возвишен изглед на ова парче облека што можете да го носите секој ден. Еластичниот појас со две внатрешни дупчиња е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката. Дискретното лого CHAMPION зборува за вашиот спортски став, а двата странични и задни џебови се идеални за сите ваши ситници. Со купување на овој долен дел за женски тренерки, ќе го поддржите поодржливото производство на органски памук. Дизајниран да комбинира модерен и класичен изглед, облечете го после тренинг или по напорниот ден на работа или само кога сакате удобност. Спецификација: Женски тренерки Состав: 95% памук и 5% еластин Лого Champion Страничен и заден џеб.
Подетално

CHAMPION ELASTIC CUFF PANTS се женски lifestyle тренерки, дизајнирани за вашето целодневно уживање. Прошетајте храбра низ градските улици и препуштете се на оваа долна тренерка, која додава боја и позитивни вибрации на вашиот секојдневен изглед. Комбинацијата на класичен изглед со удобноста на мек памук му дава возвишен изглед на ова парче облека што можете да го носите секој ден. Еластичниот појас со две внатрешни дупчиња е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката. Дискретното лого CHAMPION зборува за вашиот спортски став, а двата странични и задни џебови се идеални за сите ваши ситници. Со купување на овој долен дел за женски тренерки, ќе го поддржите поодржливото производство на органски памук. Дизајниран да комбинира модерен и класичен изглед, облечете го после тренинг или по напорниот ден на работа или само кога сакате удобност.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Состав: 95% памук и 5% еластин
 • Лого Champion
 • Страничен и заден џеб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош