Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
Машки тренерки
Код на производ:
(IC6765)
adidas

adidas Basic

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.990 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL -
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL -
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Basic е компактна дводелна машка lifestyle тренерка со широк спектар на намени. Додадовме некои модерни елементи на класичната тренерка и беше создадена оваа дводелна тренерка. Горниот дел е како класична јакна на adidas, со опуштено вклопување, што ви дава целосна слобода на движење, со патент до цела должина. Логото Trefoil на градите јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Страничните џебови на двата дела ќе ги држат сите ваши ситници, а манжетните на ракавите и нозете го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Покажете го вашиот стил со гордост во целосна удобност со adidas Basic Two Tone тренерки за мажи. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Машки тренерки – lifestyle Лого на Trefoil и 3 ленти Целосна патент Состав: 52% памук и 48% рециклиран полиестер Еластични делови на ракавите и ногавиците Странични џебови на двата дела.
Подетално

adidas Basic е компактна дводелна машка lifestyle тренерка со широк спектар на намени. Додадовме некои модерни елементи на класичната тренерка и беше создадена оваа дводелна тренерка. Горниот дел е како класична јакна на adidas, со опуштено вклопување, што ви дава целосна слобода на движење, со патент до цела должина. Логото Trefoil на градите јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Страничните џебови на двата дела ќе ги држат сите ваши ситници, а манжетните на ракавите и нозете го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Покажете го вашиот стил со гордост во целосна удобност со adidas Basic Two Tone тренерки за мажи. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Машки тренерки – lifestyle
 • Лого на Trefoil и 3 ленти
 • Целосна патент
 • Состав: 52% памук и 48% рециклиран полиестер
 • Еластични делови на ракавите и ногавиците
 • Странични џебови на двата дела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  3.990 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош