Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
adidas 3 Bar Logo
Женски костим за капење
Код на производ:
(HS1747)
adidas

adidas 3 Bar Logo

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лизгајте низ водата чувствувајќи се силно и моќно во женскиот костим за капење со логото на adidas 3 Bar. Меката ткаенина е отпорна на хлор и груби хемикалии за базен, што ви дава самодоверба. Логото со препознатливите ленти на адидас ја покажува гордоста на вашиот бренд. Спецификација: Едноделен костим Цврсто вклопување X- широки ремени на грбот Infinitex Fitness Eco ткаенина отпорна на хлор Состав: 78% рециклиран најлон, 22% еластин.
Подетално

Лизгајте низ водата чувствувајќи се силно и моќно во женскиот костим за капење со логото на adidas 3 Bar. Меката ткаенина е отпорна на хлор и груби хемикалии за базен, што ви дава самодоверба. Логото со препознатливите ленти на адидас ја покажува гордоста на вашиот бренд. Спецификација:

 • Едноделен костим
 • Цврсто вклопување
 • X- широки ремени на грбот
 • Infinitex Fitness Eco ткаенина отпорна на хлор
 • Состав: 78% рециклиран најлон, 22% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - едноделен
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош