Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(IC5490)
adidas

adidas Train Icons 3-Stripes

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.990 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Притиснете се до границата, дури и кога температурата паѓа, во долните машки тренерки на adidas Train Icons 3-Stripes. Ова долен дел од тренерката е направено со технологија AEROREADY, така што останувате суви додека руното се обвиткува околу вашите нозе. Џебовите со патент го држат вашиот телефон при рака за да можете да слушате музика додека вежбате. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на Адидас за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Regular fit Еластичен појас Еластични манжетни на нозете Странични џебови Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Притиснете се до границата, дури и кога температурата паѓа, во долните машки тренерки на adidas Train Icons 3-Stripes. Ова долен дел од тренерката е направено со технологија AEROREADY, така што останувате суви додека руното се обвиткува околу вашите нозе. Џебовите со патент го држат вашиот телефон при рака за да можете да слушате музика додека вежбате. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на Адидас за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен појас
 • Еластични манжетни на нозете
 • Странични џебови
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош