Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Repeat
NIKE Repeat
NIKE Repeat
NIKE Repeat
NIKE Repeat
NIKE Repeat
Код на производ:
(FJ5319-480)
NIKE

NIKE Repeat

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike REPEAT е машки lifestyle шорц кој носи удобност при секојдневните активности во топлите летни денови. Облечете го за да уживате во целодневна пријатност и удобност. Изработен е од материјал со врвен квалитет кој во контакт со вашата кожа ја обезбедува пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Еластичниот појас придонесува за идеално вклопување и лесна персонализација. Огромното лого на Swoosh јасно ја истакнува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Практичните странични џебови се идеални за сите ваши неопходни ситници. Шорцевите Nike REPEAT се лесни за одржување и се вистинскиот избор за љубителите на едноставниот спортски стил без непотребни детали. Спецификација: Машки шорцеви – lifestyle Еластичен појас Странични џебови Лого на Swoosh.
Подетално

Nike REPEAT е машки lifestyle шорц кој носи удобност при секојдневните активности во топлите летни денови. Облечете го за да уживате во целодневна пријатност и удобност. Изработен е од материјал со врвен квалитет кој во контакт со вашата кожа ја обезбедува пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Еластичниот појас придонесува за идеално вклопување и лесна персонализација. Огромното лого на Swoosh јасно ја истакнува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Практичните странични џебови се идеални за сите ваши неопходни ситници. Шорцевите Nike REPEAT се лесни за одржување и се вистинскиот избор за љубителите на едноставниот спортски стил без непотребни детали.
Спецификација:

 • Машки шорцеви – lifestyle
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Лого на Swoosh

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FJ5317-121
  2.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.490 ДЕН
  Помош