Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
Детски дрес
Код на производ:
(95A773-001)
NIKE

NIKE Jordan "23"

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.872 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JORDAN „23“ е кошаркарска маичка за поголеми момчиња. Оваа лесна маица без ракави има мрежеста ткаенина што е ултра прозрачна и графика Jordan „23“ на градите. Погодна е за загревање, за слоеви или за носење под дрес. Спецификација: Маица без ракави Jordan „23“ графика Состав: 100% полиестер.
Подетално

JORDAN „23“ е кошаркарска маичка за поголеми момчиња. Оваа лесна маица без ракави има мрежеста ткаенина што е ултра прозрачна и графика Jordan „23“ на градите. Погодна е за загревање, за слоеви или за носење под дрес.
Спецификација:

 • Маица без ракави
 • Jordan „23“ графика
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дрес
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош