Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Active Joy Set
NIKE Active Joy Set
NIKE Active Joy Set
NIKE Active Joy Set
NIKE Active Joy Set
NIKE Active Joy Set
NIKE Active Joy Set
NIKE Active Joy Set
NIKE Active Joy Set
NIKE Active Joy Set
NIKE Active Joy Set
NIKE Active Joy Set
Код на производ:
(86K471-023)
NIKE

NIKE Active Joy Set

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6-7г.
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE ACTIVE JOY SET е lifestyle сет за мали момчиња составен од шорцеви и маичка. Маичката со кратки ракави е изработена од лесна жерсеј ткаенина погодна за топлите денови, а шорцевите од мек фротир се идеални за ладно време. Спецификација: Lifestyle комплет шорцеви и маичка за момчиња Маичка – кратки ракави, ткаенина жерсеј Шорцеви – француски фротир, лого Nike Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE ACTIVE JOY SET е lifestyle сет за мали момчиња составен од шорцеви и маичка. Маичката со кратки ракави е изработена од лесна жерсеј ткаенина погодна за топлите денови, а шорцевите од мек фротир се идеални за ладно време.
Спецификација:

 • Lifestyle комплет шорцеви и маичка за момчиња
 • Маичка – кратки ракави, ткаенина жерсеј
 • Шорцеви – француски фротир, лого Nike
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви 86K467-F85
  1.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви 86J178-023
  714 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.190 ДЕН
  Помош