Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(HR6414)
adidas

adidas ARKD3

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
3.030 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ARKD3 е детска унисекс тренерка за тинејџери е идеална за активности на отворено. Светлиот долен дел од тренерката лесно се облекува, а плени со повеќе од интересниот дизајн. Без разлика дали ви претстои голема игра или мрзлив викенд, тоа ќе ви обезбеди максимална поддршка. Направен е од мешавина на памук и овозможува удобност, а посебна атракција е товарниот џеб кој свети во темница. Еластичниот појас со јамка обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација, а ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Детски унисекс тренерки за тинејџери Состав: 70% памук и 30% рециклиран полиестер Товарен џеб кој свети во темница Еластичен појас со јамка Ребрести еластични делови Предни џебови.
Подетално

adidas ARKD3 е детска унисекс тренерка за тинејџери е идеална за активности на отворено. Светлиот долен дел од тренерката лесно се облекува, а плени со повеќе од интересниот дизајн. Без разлика дали ви претстои голема игра или мрзлив викенд, тоа ќе ви обезбеди максимална поддршка. Направен е од мешавина на памук и овозможува удобност, а посебна атракција е товарниот џеб кој свети во темница. Еластичниот појас со јамка обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација, а ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Детски унисекс тренерки за тинејџери
 • Состав: 70% памук и 30% рециклиран полиестер
 • Товарен џеб кој свети во темница
 • Еластичен појас со јамка
 • Ребрести еластични делови
 • Предни џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош