Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(HR6280)
adidas

adidas Designed 4 Gameday

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Designed 4 Gameday се долни тренерки за деца Gameday за тинејџери е идеален за активности на отворено. Елегантно долен дел од тренерки направено делумно од мешавина на рециклирани и обновливи материјали. Воздушеста и мека, овозможува лесно движење и целосен фокус. Еластичниот појас со јамка обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација, а џебовите со патенти сигурно ќе ги држат сите ваши ситници. Направен е од најмалку 70% рециклирани и обновливи мешани ткаенини. Вие и adidas сакате спорт и играте за ист тим. Спецификација: Детски тренерки за тинејџери Состав: 72% памук и 28% рециклиран полиестер Странични џебови со патент Еластичен појас со јамка.
Подетално

adidas Designed 4 Gameday се долни тренерки за деца Gameday за тинејџери е идеален за активности на отворено. Елегантно долен дел од тренерки направено делумно од мешавина на рециклирани и обновливи материјали. Воздушеста и мека, овозможува лесно движење и целосен фокус. Еластичниот појас со јамка обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација, а џебовите со патенти сигурно ќе ги држат сите ваши ситници. Направен е од најмалку 70% рециклирани и обновливи мешани ткаенини. Вие и adidas сакате спорт и играте за ист тим. Спецификација:

 • Детски тренерки за тинејџери
 • Состав: 72% памук и 28% рециклиран полиестер
 • Странични џебови со патент
 • Еластичен појас со јамка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош