Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
Код на производ:
(DX0807-247)
NIKE

NIKE Club

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.952 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Club се машки шорцеви за денови исполнети со удобност. Супер мек и прозрачен материјал за секојдневен стил кој можете да го носите секој ден. Носете шорцеви кога одите на летен пикник, вежбате или едноставно се опуштите со вашите пријатели. Страничните џебови ви оставаат простор за складирање на телефонот и клучевите. Тој е дизајниран да ви даде пријатно чувство без разлика дали сте во движење или седите. Еластичниот појас со внатрешна јамка нуди можност за максимално прилагодување според вашите мерења. Логото на Nike Futura во боја внесува бодрост во ова парче облека. Спецификација: Машки шорцеви Странични џебови Заден џеб Сошиено лого Futura Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Club се машки шорцеви за денови исполнети со удобност. Супер мек и прозрачен материјал за секојдневен стил кој можете да го носите секој ден. Носете шорцеви кога одите на летен пикник, вежбате или едноставно се опуштите со вашите пријатели. Страничните џебови ви оставаат простор за складирање на телефонот и клучевите. Тој е дизајниран да ви даде пријатно чувство без разлика дали сте во движење или седите. Еластичниот појас со внатрешна јамка нуди можност за максимално прилагодување според вашите мерења. Логото на Nike Futura во боја внесува бодрост во ова парче облека.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови
 • Заден џеб
 • Сошиено лого Futura
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош