Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
Машки дрес
Код на производ:
(HZ0183)
adidas

adidas Tiro 23 Club

Претходна цена
1.288 ДЕН
Моментална цена
1.288 ДЕН
Цена со попуст
644 ДЕН
Заштеда: 644 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Покажете ги вашите аdidas пруги на теренот со гордост во машкиот фудбалски дрес на клубот adidas Tiro 23. Овој фудбалски дрес вклучува технологија за управување со влага AEROREADY за да бидете суви и фокусирани на играта. Направено од лесна ткаенина со малку истегнување, ќе ви помогне да ги усовршите сите ваши најдобри потези. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Slim fit Кратки ракави Тркалезна јака со еластичен дел AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Покажете ги вашите аdidas пруги на теренот со гордост во машкиот фудбалски дрес на клубот adidas Tiro 23. Овој фудбалски дрес вклучува технологија за управување со влага AEROREADY за да бидете суви и фокусирани на играта. Направено од лесна ткаенина со малку истегнување, ќе ви помогне да ги усовршите сите ваши најдобри потези. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Slim fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака со еластичен дел
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дрес
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош