Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Flower
CHAMPION Flower
CHAMPION Flower
CHAMPION Flower
Детска маица
Код на производ:
(CHA231G804-4U)
CHAMPION

CHAMPION Flower

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion FLOWER е lifestyle маичка без ракави за девојчиња. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој е нежен за детската кожа. Има карнери околу рацете, па затоа е совршена кога им треба нешто удобно и слатко за на плажа или парк. Има зајакната јака што го спречува истегнувањето и ја прави долготрајна. Одличен е за топло време и може да се комбинира со шорцеви или хеланки за спортски, тренди изглед. Тоа ќе им обезбеди целодневен комфор, без разлика дали се на училиште, тренираат или го поминуваат слободното време со пријателите. Спецификација: Маица за девојчиња Засилена јака Стандарден крој.
Подетално

Champion FLOWER е lifestyle маичка без ракави за девојчиња. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој е нежен за детската кожа. Има карнери околу рацете, па затоа е совршена кога им треба нешто удобно и слатко за на плажа или парк. Има зајакната јака што го спречува истегнувањето и ја прави долготрајна. Одличен е за топло време и може да се комбинира со шорцеви или хеланки за спортски, тренди изглед. Тоа ќе им обезбеди целодневен комфор, без разлика дали се на училиште, тренираат или го поминуваат слободното време со пријателите.
Спецификација:

 • Маица за девојчиња
 • Засилена јака
 • Стандарден крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231G801-10
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231G809-01
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231G803-8U
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Помош