Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Pants
NIKE Sportswear Pants
NIKE Sportswear Pants
NIKE Sportswear Pants
NIKE Sportswear Pants
NIKE Sportswear Pants
NIKE Sportswear Pants
NIKE Sportswear Pants
NIKE Sportswear Pants
NIKE Sportswear Pants
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CZ8286-100)
NIKE

NIKE Sportswear Pants

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
3.294 ДЕН
Заштеда: 2.196 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Women’s Sportswear Pants женските тренерки црпат инспирација од колекцијата Air Max. Претставува идеална рамнотежа помеѓу секојдневната удобност и стилот. Изработена е од исклучително лесна ткаенина со панели кои поттикнуваат дишење и слобода на движење. Странични зашиени џебови и задниот џебот е практичен за сите ситници што сакате да ги понесете со себе. Спецификација: Состав: 100% најлон Еластичен појас Странични џебови Заден џеб Машинско перење.
Подетално

Nike Women’s Sportswear Pants женските тренерки црпат инспирација од колекцијата Air Max. Претставува идеална рамнотежа помеѓу секојдневната удобност и стилот. Изработена е од исклучително лесна ткаенина со панели кои поттикнуваат дишење и слобода на движење. Странични зашиени џебови и задниот џебот е практичен за сите ситници што сакате да ги понесете со себе.
Спецификација:

 • Состав: 100% најлон
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Заден џеб
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош