Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jumbo Set
NIKE Jumbo Set
NIKE Jumbo Set
NIKE Jumbo Set
Детски тренерки
Код на производ:
(85C209-B65)
NIKE

NIKE Jumbo Set

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.952 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 9-12м
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вашето момче ќе ја сака оваа тренерка JORDAN JUMBO SET инспирирана од кошарката. Оваа тренерка е изработена од мека француска ткаенина, има ребрести и еластични делови кои го спречуваат продирањето на студениот воздух, како и легендарното лого на Jordan. Долниот дел е исто така изработен од фротир и има еластичен појас за подобро вклопување. Спецификација: Комплет тренерки за помали момчиња Ребрести еластични делови Графика и лого на Jordan Air Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

Вашето момче ќе ја сака оваа тренерка JORDAN JUMBO SET инспирирана од кошарката. Оваа тренерка е изработена од мека француска ткаенина, има ребрести и еластични делови кои го спречуваат продирањето на студениот воздух, како и легендарното лого на Jordan. Долниот дел е исто така изработен од фротир и има еластичен појас за подобро вклопување.
Спецификација:

 • Комплет тренерки за помали момчиња
 • Ребрести еластични делови
 • Графика и лого на Jordan Air
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка 85C209-023
  2.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 85B890-U41
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.034 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.390 ДЕН
  Помош