Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
Женски тренерки
Код на производ:
(IC3428)
adidas

adidas Linear

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Цена со попуст
3.750 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S -
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M -
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L -
 • XL XL -
 • 2XL 2XL -
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Linear е женска тренерка со висок струк за секојдневна и целодневна удобност. Оваа модерна тренерка на adidas му дава свежина и сјај на вашиот секојдневен изглед. Горниот дел има качулка со врвка за влечење, патент со целосна должина, лого на adidas и букви на ракавот. Еластичниот појас со јамка овозможува лесно персонализирање. Еластичните делови и на врвот и на дното спречува несакано движење. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од нашите решенија за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женски тренерки – lifestyle Еластичен појас со јамка Капуљача со врвка Лого и букви на adidas Направено од 100% рециклирани материјали.
Подетално

adidas Linear е женска тренерка со висок струк за секојдневна и целодневна удобност. Оваа модерна тренерка на adidas му дава свежина и сјај на вашиот секојдневен изглед. Горниот дел има качулка со врвка за влечење, патент со целосна должина, лого на adidas и букви на ракавот. Еластичниот појас со јамка овозможува лесно персонализирање. Еластичните делови и на врвот и на дното спречува несакано движење. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од нашите решенија за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски тренерки – lifestyle
 • Еластичен појас со јамка
 • Капуљача со врвка
 • Лого и букви на adidas
 • Направено од 100% рециклирани материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.562 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.088 ДЕН
  Помош