Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
UNDER ARMOUR Curry Playable
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1374297-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Curry Playable

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Цена со попуст
4.193 ДЕН
Заштеда: 1.797 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долните машки тренерки Under Armour Curry Playable се создадени за да ви помогнат да играте и да ја поддржувате вашата мисија да ја промените играта засекогаш. Уникатниот трислоен материјал е флексибилен и има воздушни џебови кои ја задржуваат топлината без губење на дишењето. Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши, а додека се протега во сите четири правци, овозможува целосна слобода на движење. Водоотпорните, изолирани странични панели за дишење со подигната текстура обезбедуваат совршена заштита и топлина. Спецификација: Внатрешен спој: 79 cm Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Еластичен дел на нозете Состав: 91% полиестер, 9% еластин.
Подетално

Долните машки тренерки Under Armour Curry Playable се создадени за да ви помогнат да играте и да ја поддржувате вашата мисија да ја промените играта засекогаш. Уникатниот трислоен материјал е флексибилен и има воздушни џебови кои ја задржуваат топлината без губење на дишењето. Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши, а додека се протега во сите четири правци, овозможува целосна слобода на движење. Водоотпорните, изолирани странични панели за дишење со подигната текстура обезбедуваат совршена заштита и топлина. Спецификација:

 • Внатрешен спој: 79 cm
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластичен дел на нозете
 • Состав: 91% полиестер, 9% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош