Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
Код на производ:
(IB7894)
adidas

adidas Workout Base

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS5\. XS
 • XS7\. XS
 • XS9\. XS
 • S 5\. S
 • S 7\. S
 • S 9\. S
 • M 5\. M
 • M 7\. M
 • M 9\. M
 • L 5\. L
 • L 7\. L
 • L 9\. L
 • XL5\. XL
 • XL7\. XL
 • XL9\. XL
 • 2XL5 2XL
 • 2XL7 2XL
 • 2XL9 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Започнете го вашиот тренинг за сила со целосна доверба во машките шорцеви за вежбање adidas Workout Base. Издржливата ткаенина ја поддржува вашата посветена рутина за обука, а технологијата AEROREADY ја отстранува влагата за да ве одржува суви. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на Адидас за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Предни џебови со патент AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Започнете го вашиот тренинг за сила со целосна доверба во машките шорцеви за вежбање adidas Workout Base. Издржливата ткаенина ја поддржува вашата посветена рутина за обука, а технологијата AEROREADY ја отстранува влагата за да ве одржува суви. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на Адидас за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови со патент
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  1.350 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.688 ДЕН
  Помош