Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
adidas Own the Run
Код на производ:
(HR6602)
adidas

adidas Own the Run

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS5\. XS
 • XS7\. XS
 • XS9\. XS
 • S 5\. S
 • S 7\. S
 • S 9\. S
 • M 5\. M
 • M 7\. M
 • M 9\. M
 • L 5\. L
 • L 7\. L
 • L 9\. L
 • XL5\. XL
 • XL7\. XL
 • XL9\. XL
 • 2XL5 2XL
 • 2XL7 2XL
 • 2XL9 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Own the Run е машки шорц за трчање во кој постигнувате максимални перформанси на патеката. Се одликува со рефлектирачки детали и внатрешни мрежести гаќички за дополнителна поддршка. Еластичниот струк со врвка обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Предните џебови и џебот со патент се идеално место за сите потребни ситници. Логото на adidas зборува за вашата љубов кон брендот. Направени од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од нашите решенија за отстранување на пластичниот отпад. Спецификација: Машки шорцеви за трчање Состав: 100% рециклиран полиестер Стандардно вклопување Еластична половина со врвка Логото на adidas Предни џебови Џеб со патент на страна Рефлектирачки детали.
Подетално

adidas Own the Run е машки шорц за трчање во кој постигнувате максимални перформанси на патеката. Се одликува со рефлектирачки детали и внатрешни мрежести гаќички за дополнителна поддршка. Еластичниот струк со врвка обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Предните џебови и џебот со патент се идеално место за сите потребни ситници. Логото на adidas зборува за вашата љубов кон брендот. Направени од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од нашите решенија за отстранување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за трчање
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Стандардно вклопување
 • Еластична половина со врвка
 • Логото на adidas
 • Предни џебови
 • Џеб со патент на страна
 • Рефлектирачки детали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Помош