Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HS7489)
adidas

adidas Tiro

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
3.030 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
На сите спортисти им треба време да се опорават, затоа носете машки тренерки adidas Tiro веднаш по тренингот. Патентот на глуждовите им овозможува брзо да се облекуваат, додека технологијата AEROREADY ви овозможува да се чувствувате суви. Овој долен дел на тренерки со средна висина има џебови со патент за да може и вашиот телефон да мирува. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас AEROREADY технологија Џебови со патент Патента за глуждот Заострени ногавици 100% рециклиран полиестер.
Подетално

На сите спортисти им треба време да се опорават, затоа носете машки тренерки adidas Tiro веднаш по тренингот. Патентот на глуждовите им овозможува брзо да се облекуваат, додека технологијата AEROREADY ви овозможува да се чувствувате суви. Овој долен дел на тренерки со средна висина има џебови со патент за да може и вашиот телефон да мирува. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • AEROREADY технологија
 • Џебови со патент
 • Патента за глуждот
 • Заострени ногавици
 • 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош