Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
Машки тренерки
Код на производ:
(IC6767)
adidas

adidas 3-Stripes

Претходна цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Цена со попуст
4.230 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL -
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL -
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 3-Stripes е компактна дводелна машка lifestyle тренерка со широк спектар на намени. Опциите доаѓаат лесно со оваа тренерка на adidas, не само затоа што горниот и долниот дел може да се носат заедно или одделно, туку и поради минималистичкиот дизајн. Бројот на комбинации за носење е голем. Има патент по целата должина на горниот дел и еластичните делови на ракавите кои спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Капата лесно се персонализира со јамки. Покажете го вашиот стил со гордост во целосна удобност со оваа машка тренерка на adidas. Направен е од рециклирани материјали, па со негово купување учествувате во акцијата за зачувување на планетата. Спецификација: Машки тренерки – lifestyle Логото на adidas Состав: 100% рециклиран полиестер Патент со целосна должина Еластичен дел на ракавите Странични џебови на горниот дел.
Подетално

adidas 3-Stripes е компактна дводелна машка lifestyle тренерка со широк спектар на намени. Опциите доаѓаат лесно со оваа тренерка на adidas, не само затоа што горниот и долниот дел може да се носат заедно или одделно, туку и поради минималистичкиот дизајн. Бројот на комбинации за носење е голем. Има патент по целата должина на горниот дел и еластичните делови на ракавите кои спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Капата лесно се персонализира со јамки. Покажете го вашиот стил со гордост во целосна удобност со оваа машка тренерка на adidas. Направен е од рециклирани материјали, па со негово купување учествувате во акцијата за зачувување на планетата.
Спецификација:

 • Машки тренерки – lifestyle
 • Логото на adidas
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Патент со целосна должина
 • Еластичен дел на ракавите
 • Странични џебови на горниот дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  3.990 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  3.990 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош