Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Leg-A-See
NIKE Leg-A-See
NIKE Leg-A-See
NIKE Leg-A-See
NIKE Leg-A-See
NIKE Leg-A-See
Детски хеланки
Код на производ:
(26C723-A9Y)
NIKE

NIKE Leg-A-See

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 12-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE LEG-A-SEE HEGGINGS се lifestyle хеланки за бебиња. Спортски и удобни, овие бебешки хеланки се идеален начин да го загреете вашето бебе додека се занимава со различни активности. Тие се направени од маичка за растегнување за дополнителна удобност, додека еластичниот појас ќе помогне да се задржат овие хеланки на своето место. Спецификација: Хеланки за бебиња - lifestyle Логото на Nike над зглобот Состав: 94% памук, 6% еластин Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE LEG-A-SEE HEGGINGS се lifestyle хеланки за бебиња. Спортски и удобни, овие бебешки хеланки се идеален начин да го загреете вашето бебе додека се занимава со различни активности. Тие се направени од маичка за растегнување за дополнителна удобност, додека еластичниот појас ќе помогне да се задржат овие хеланки на своето место.
Спецификација:

 • Хеланки за бебиња - lifestyle
 • Логото на Nike над зглобот
 • Состав: 94% памук, 6% еластин
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош