Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
Код на производ:
(HR4631)
adidas

adidas Messi

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Messi е унисекс фудбалски дрес за јуниори со препознатлив спортски стил кој мотивира да играат и да постигнуваат најдобри резултати. Дел од колекцијата инспирирана од обувките на adidas messi, со messi и логото на adidas, јасно покажува кои се вашите миленици. Нашата позната технологија AEROREADY која ја отстранува потта од кожата ќе се погрижи да останете суви и свежи. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од нашите решенија за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки фудбалски дрес Messi и adidas лого adidas messi колекција AEROREADY технологија 100% рециклиран материјал.
Подетално

adidas Messi е унисекс фудбалски дрес за јуниори со препознатлив спортски стил кој мотивира да играат и да постигнуваат најдобри резултати. Дел од колекцијата инспирирана од обувките на adidas messi, со messi и логото на adidas, јасно покажува кои се вашите миленици. Нашата позната технологија AEROREADY која ја отстранува потта од кожата ќе се погрижи да останете суви и свежи. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од нашите решенија за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки фудбалски дрес
 • Messi и adidas лого
 • adidas messi колекција
 • AEROREADY технологија
 • 100% рециклиран материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дрес
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Големина
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  Помош