Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Canyonlands
THE NORTH FACE Canyonlands
THE NORTH FACE Canyonlands
THE NORTH FACE Canyonlands
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(NF0A5GCBJK31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Canyonlands

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.423 ДЕН
Заштеда: 1.467 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
THE NORTH FACE CANYONLANDS се outdoor долен дел женски тренерки дизајнирани за ваше континуирано задоволство. Outdoor долниот дел тренерките имаат стандарден крој, кој ќе го придружува вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и удобност. Направени од издржливо руно, ви даваат пријатно чувство и удобноста што ја заслужувате. Широкиот појас со две врвки е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овие тренерки, а еластичните делови го задржуваат долниот дел од тренерката на место и спречуваат навлегување на ладен воздух. Два џебови со патент безбедно ќе ги држат сите ваши мали предмети. Добијте ја вашата дневна доза на стил и удобност THE NORTH FACE со овие долни тренерки. Спецификација: Долни тренерки - outdoor Состав: Издржливо руно Широк појас со врвки Два џебови со патент Еластични делови.
Подетално

THE NORTH FACE CANYONLANDS се outdoor долен дел женски тренерки дизајнирани за ваше континуирано задоволство. Outdoor долниот дел тренерките имаат стандарден крој, кој ќе го придружува вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и удобност. Направени од издржливо руно, ви даваат пријатно чувство и удобноста што ја заслужувате. Широкиот појас со две врвки е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овие тренерки, а еластичните делови го задржуваат долниот дел од тренерката на место и спречуваат навлегување на ладен воздух. Два џебови со патент безбедно ќе ги држат сите ваши мали предмети. Добијте ја вашата дневна доза на стил и удобност THE NORTH FACE со овие долни тренерки.
Спецификација:

 • Долни тренерки - outdoor
 • Состав: Издржливо руно
 • Широк појас со врвки
 • Два џебови со патент
 • Еластични делови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош