Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Optime Training Luxe
adidas Optime Training Luxe
adidas Optime Training Luxe
adidas Optime Training Luxe
adidas Optime Training Luxe
adidas Optime Training Luxe
adidas Optime Training Luxe
adidas Optime Training Luxe
Женски хеланки
Код на производ:
(HR3513)
adidas

adidas Optime Training Luxe

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.990 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки adidas Optime Training Luxe се совршен избор за тренинг. Без разлика дали е ден за кардио или час за боречки вештини, сето тоа можете да го направите со овие адидас хеланки со должина од 7/8. HEAT.RDY ве одржува суви и свежи, за да можете да останете фокусирани на она што го правите. Модерната силуета прави да се чувствувате лежерно, а нивната должина ги носи вашите адидас патики до израз. Еластичниот појас го истакнува струкот и се прилагодува на вашите движења. Направени од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женски хеланки за вежбање Еластичен појас HEAT.RDY Должина 7/8.
Подетално

Женските хеланки adidas Optime Training Luxe се совршен избор за тренинг. Без разлика дали е ден за кардио или час за боречки вештини, сето тоа можете да го направите со овие адидас хеланки со должина од 7/8. HEAT.RDY ве одржува суви и свежи, за да можете да останете фокусирани на она што го правите. Модерната силуета прави да се чувствувате лежерно, а нивната должина ги носи вашите адидас патики до израз. Еластичниот појас го истакнува струкот и се прилагодува на вашите движења. Направени од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски хеланки за вежбање
 • Еластичен појас
 • HEAT.RDY
 • Должина 7/8

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош