Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jumbo Set
Детски тренерки
Код на производ:
(75C209-B65)
NIKE

NIKE Jumbo Set

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 12-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вашето момче ќе ја сака оваа тренерка за бебиња инспирирана од кошарката JORDAN JUMBO SET. Оваа тренерка е изработена од мека француска ткаенина, има ребрести и еластични делови кои го спречуваат продирањето на студениот воздух, како и легендарното лого на Jordan. Спецификација: Комплет тренерки за машки бебиња Ребрести еластични делови Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

Вашето момче ќе ја сака оваа тренерка за бебиња инспирирана од кошарката JORDAN JUMBO SET. Оваа тренерка е изработена од мека француска ткаенина, има ребрести и еластични делови кои го спречуваат продирањето на студениот воздух, како и легендарното лого на Jordan.
Спецификација:

 • Комплет тренерки за машки бебиња
 • Ребрести еластични делови
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 75A838-023
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 65C050-023
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 75C050-023
  2.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.890 ДЕН
  Помош