Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
adidas Brand Love
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(HR6338)
adidas

adidas Brand Love

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските унисекс тренерки за тинејџери на adidas Brand Love се идеални за секој ден. Елегантниот долен дел на тренерката е изработен од мека памучна мешавина која овозможува пријатност и удобност при контакт со вашата кожа. Логото на adidas означува решителност, креативност и страст за спорт, а сето тоа го добивате со оваа долна тренерка. Еластичниот појас обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација, а страничните џебови ќе ги држат сите ваши ситници. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук. Вие и adidas го сакате спортот и играте за ист тим. Спецификација: Детски унисекс тренерки за тинејџери Состав: 77% памук и 23% рециклиран полиестер Странични џебови Еластичен појас Логото на adidas по страните.
Подетално

Детските унисекс тренерки за тинејџери на adidas Brand Love се идеални за секој ден. Елегантниот долен дел на тренерката е изработен од мека памучна мешавина која овозможува пријатност и удобност при контакт со вашата кожа. Логото на adidas означува решителност, креативност и страст за спорт, а сето тоа го добивате со оваа долна тренерка. Еластичниот појас обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација, а страничните џебови ќе ги држат сите ваши ситници. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук. Вие и adidas го сакате спортот и играте за ист тим.
Спецификација:

 • Детски унисекс тренерки за тинејџери
 • Состав: 77% памук и 23% рециклиран полиестер
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Логото на adidas по страните

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош