Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run
adidas Run
adidas Run
adidas Run
adidas Run
adidas Run
adidas Run
adidas Run
Спортски градник
Код на производ:
(IC8005)
adidas

adidas Run

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAB MAB
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAB LAB
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUN е женски, спортски топ кој ќе му ласка на секој тип на тело. Удобноста во овој спортски врв е загарантирана од почеток до крај, па и понатаму. Лесен и прозрачен, ви ја дава поддршката и покриеноста што ја барате, бидејќи сè што треба да направите е да се фокусирате на победата и целта. Картичките и клучевите може да се чуваат во скриени џебови, а дополнителните слоеви облека кога сте доволно топли може да се спакуваат во еластични џебови на задната страна. Технологијата AEROREADY ќе се грижи за апсорпција на пот. Спецификација: Женски спортски топ Вкрстени ремени Скриен џеб Логото на adidas Состав: најмалку 70% рециклирани материјали.
Подетално

adidas RUN е женски, спортски топ кој ќе му ласка на секој тип на тело. Удобноста во овој спортски врв е загарантирана од почеток до крај, па и понатаму. Лесен и прозрачен, ви ја дава поддршката и покриеноста што ја барате, бидејќи сè што треба да направите е да се фокусирате на победата и целта. Картичките и клучевите може да се чуваат во скриени џебови, а дополнителните слоеви облека кога сте доволно топли може да се спакуваат во еластични џебови на задната страна. Технологијата AEROREADY ќе се грижи за апсорпција на пот.
Спецификација:

 • Женски спортски топ
 • Вкрстени ремени
 • Скриен џеб
 • Логото на adidas
 • Состав: најмалку 70% рециклирани материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Големина
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S
  YMD
  MD
  M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош