Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ5824-657)
NIKE

NIKE Therma-FIT Starting 5

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Покажете се во студените денови во пријатна топлина на Nike Therma-FIT Starting 5 долни машки кошаркарски тренерки. Овoj долен дел од тренерката нуди меко чувство на руно за одлични перформанси, измешано со графика и смели бои инспирирани од 40 години Nike Force. Тоа е ода на минатото со фокус на удобноста на теренот и надвор од него. Технологијата Nike Therma-FIT помага во управувањето со природната топлина на вашето тело за да ве загрее во студено време. Спецификација: Standard fit Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на нозете Странични џебови Заден џеб со патент Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Покажете се во студените денови во пријатна топлина на Nike Therma-FIT Starting 5 долни машки кошаркарски тренерки. Овoj долен дел од тренерката нуди меко чувство на руно за одлични перформанси, измешано со графика и смели бои инспирирани од 40 години Nike Force. Тоа е ода на минатото со фокус на удобноста на теренот и надвор од него. Технологијата Nike Therma-FIT помага во управувањето со природната топлина на вашето тело за да ве загрее во студено време. Спецификација:

 • Standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на нозете
 • Странични џебови
 • Заден џеб со патент
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош