Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1352026-014)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Ua Unstoppable Cargo Pants

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Цена со попуст
3.594 ДЕН
Заштеда: 2.396 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour UNSTOPPABLE се долен дел машки тренерки дизајниран за тренирање во сите услови. Изработени се од лесен плетен материјал со технологија UA Storm која ја отфрла водата, без губење на прозрачноста и удобноста. Технолошки напредната ткаенина ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни цело време. Материјалот е издржлив и растеглив во сите четири правци, што придонесува за леснотија на секое движење, без стеги и ограничувања. Овој долен дел од тренерката има Cargo џебови со патент, џебови за раце и еластичен појас со внатрешно прилагодување. Подигнете ги вашите перформанси на тренирање на следното ниво во Under Armour Unstoppable Cargo Pants. Спецификација: Машки тренерки Стандарден крој Прави ногавици Еластичен појас со внатрешна јамка Предни џебови Cargo џебови Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Under Armour UNSTOPPABLE се долен дел машки тренерки дизајниран за тренирање во сите услови. Изработени се од лесен плетен материјал со технологија UA Storm која ја отфрла водата, без губење на прозрачноста и удобноста. Технолошки напредната ткаенина ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни цело време. Материјалот е издржлив и растеглив во сите четири правци, што придонесува за леснотија на секое движење, без стеги и ограничувања. Овој долен дел од тренерката има Cargo џебови со патент, џебови за раце и еластичен појас со внатрешно прилагодување. Подигнете ги вашите перформанси на тренирање на следното ниво во Under Armour Unstoppable Cargo Pants.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Стандарден крој
 • Прави ногавици
 • Еластичен појас со внатрешна јамка
 • Предни џебови
 • Cargo џебови
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош