Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки тренерки
Код на производ:
(BV3025-013)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Цена со попуст
4.952 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машка тренерка која носи спортски изглед во секојдневниот стил на облекување. Создаден е за динамична дневна рутина полна со спонтани настани и непланирани предизвици. Тренерката Nike Sportswear комбинира лесна издржливост и мрежеста облога што дише за целодневна удобност и целосна покриеност. Панелите со повеќе бои даваат храбар, уличен стил. Тафт ткаенината е лесна и издржлива. Плетената мрежеста облога обезбедува удобност за дишење. Јамките на еластичниот појас и пространата капа ви овозможуваат целосно да ја прилагодите тренерката на вашите потреби и фигура. Уживајте во целодневната удобност и уникатниот стил што доаѓа од легендарната колекција Nike Sportswear. Спецификација: Комплет машки тренерки Стандарден крој Странични џебови на долниот дел Предни џебови на горниот дел Затворање со патент Состав: 100% најлон.
Подетално

Nike Sportswear е машка тренерка која носи спортски изглед во секојдневниот стил на облекување. Создаден е за динамична дневна рутина полна со спонтани настани и непланирани предизвици. Тренерката Nike Sportswear комбинира лесна издржливост и мрежеста облога што дише за целодневна удобност и целосна покриеност. Панелите со повеќе бои даваат храбар, уличен стил. Тафт ткаенината е лесна и издржлива. Плетената мрежеста облога обезбедува удобност за дишење. Јамките на еластичниот појас и пространата капа ви овозможуваат целосно да ја прилагодите тренерката на вашите потреби и фигура. Уживајте во целодневната удобност и уникатниот стил што доаѓа од легендарната колекција Nike Sportswear.
Спецификација:

 • Комплет машки тренерки
 • Стандарден крој
 • Странични џебови на долниот дел
 • Предни џебови на горниот дел
 • Затворање со патент
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка DM6845-010
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка DM6838-010
  5.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.990 ДЕН
  Помош