Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
BUZZ Basic
Код на производ:
(BZA223M001-Z1)
BUZZ

BUZZ Basic

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.374 ДЕН
Заштеда: 916 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките боксерки Buzz BASIC доаѓаат во практично пакување од 2 пара. Нивната мека памучна ткаенина обезбедува целодневна мекост и удобност, додека тенките нозе се прилагодуваат на вашето тело и го комплетираат вклопувањето. Buzz брендирањето на појасот обезбедува спортски доработка. Спецификација: Машки боксерки Еластичен појас Тесни ногавици Состав: 95% памук, 5% еластин.
Подетално

Машките боксерки Buzz BASIC доаѓаат во практично пакување од 2 пара. Нивната мека памучна ткаенина обезбедува целодневна мекост и удобност, додека тенките нозе се прилагодуваат на вашето тело и го комплетираат вклопувањето. Buzz брендирањето на појасот обезбедува спортски доработка.
Спецификација:

 • Машки боксерки
 • Еластичен појас
 • Тесни ногавици
 • Состав: 95% памук, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Боксерици
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Боксерици BZA223M002-01
  1.374 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.290 ДЕН
  Помош