Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
Спортски градник
Код на производ:
(1373602-652)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот градник за тренинг Under Armor Project Rock е направен за да ви помогне да ги пронајдете вашите граници и потоа да ги поместите. Сите парчиња од оваа колекција се лично одобрени од Двејн Џонсон. Овој градник обезбедува стратешка поддршка со средна јачина, приспособена за активности како што се велосипедизам, вежбање со тегови и бокс. Меките, отстранливи влошки брзо се сушат и обезбедуваат дополнителна структура и покривање, со перфорации за дополнителна прозрачност. Неговиот дизајн овозможува дополнителна вентилација и целосна слобода на движење. Исклучително мазната, двослојна ткаенина HeatGear® обезбедува супериорно чувство на адхезија на кожата, брзо ја отстранува потта и многу брзо се суши. Спецификација: Поддршка со средна јачина Вкрстени ремени на грбот Перфорации за дополнително дишење HeatGear® ткаенина Отстранливи влошки Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Женскиот градник за тренинг Under Armor Project Rock е направен за да ви помогне да ги пронајдете вашите граници и потоа да ги поместите. Сите парчиња од оваа колекција се лично одобрени од Двејн Џонсон. Овој градник обезбедува стратешка поддршка со средна јачина, приспособена за активности како што се велосипедизам, вежбање со тегови и бокс. Меките, отстранливи влошки брзо се сушат и обезбедуваат дополнителна структура и покривање, со перфорации за дополнителна прозрачност. Неговиот дизајн овозможува дополнителна вентилација и целосна слобода на движење. Исклучително мазната, двослојна ткаенина HeatGear® обезбедува супериорно чувство на адхезија на кожата, брзо ја отстранува потта и многу брзо се суши.
Спецификација:

 • Поддршка со средна јачина
 • Вкрстени ремени на грбот
 • Перфорации за дополнително дишење
 • HeatGear® ткаенина
 • Отстранливи влошки
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош