Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
adidas Harden Travel
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(IB9422)
adidas

adidas Harden Travel

Претходна цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Цена со попуст
4.230 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките кошаркарски тренерки на adidas Harden Travel носат удобност и класичен спортски изглед кој е секогаш во мода. Џејмс Харден, еден од најпознатите стрелци во лигата, кон голот пристапува како форма на уметност - додава одлични детали и е подготвен да го комплетира своето ремек дело. Оваа тренерка на adidas инспирирана од Харден е мало ремек дело. Еластичниот струк со врвка и врвки на манжетните овозможуваат лесно персонализирање. Делумно е направен од рециклиран материјал, па со негово купување учествувате во акцијата за зачувување на планетата. Спецификација: Машки кошаркарски тренерки Еластична половина со врвка Состав: 78% рециклиран полиестер и 36% еластин.
Подетално

Машките кошаркарски тренерки на adidas Harden Travel носат удобност и класичен спортски изглед кој е секогаш во мода. Џејмс Харден, еден од најпознатите стрелци во лигата, кон голот пристапува како форма на уметност - додава одлични детали и е подготвен да го комплетира своето ремек дело. Оваа тренерка на adidas инспирирана од Харден е мало ремек дело. Еластичниот струк со врвка и врвки на манжетните овозможуваат лесно персонализирање. Делумно е направен од рециклиран материјал, па со негово купување учествувате во акцијата за зачувување на планетата.
Спецификација:

 • Машки кошаркарски тренерки
 • Еластична половина со врвка
 • Состав: 78% рециклиран полиестер и 36% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош