Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DX5073-623)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.467 ДЕН
Заштеда: 823 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Не престанувајте да сонувате во долните тренерки Nike Sportswear за тинејџерки инспирирани од неговите шарени меурчиња. Меката ткаенина жерсеј ви овозможува неверојатно пријатно чувство и удобност. Можеби поради тоа, но нема да сакате да ги соблечете овие тренерки. Дресот од кој е направен овој долен дел од тренерката има лесно чувство што е подебело од вашата омилена маичка, но потенко од омилениот дуксер од руно - што го прави совршен за студените денови. Опуштеното вклопување ви дава чувство на просторност. Еластичниот појас со јамка се протега за идеално вклопување. Спецификација: Lifestyle тренерки за тинејџерки Странични џебови Машинско перење Материјал: 100% памук.
Подетално

Не престанувајте да сонувате во долните тренерки Nike Sportswear за тинејџерки инспирирани од неговите шарени меурчиња. Меката ткаенина жерсеј ви овозможува неверојатно пријатно чувство и удобност. Можеби поради тоа, но нема да сакате да ги соблечете овие тренерки. Дресот од кој е направен овој долен дел од тренерката има лесно чувство што е подебело од вашата омилена маичка, но потенко од омилениот дуксер од руно - што го прави совршен за студените денови. Опуштеното вклопување ви дава чувство на просторност. Еластичниот појас со јамка се протега за идеално вклопување.
Спецификација:

 • Lifestyle тренерки за тинејџерки
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош