Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Женски хеланки
Код на производ:
(CZ9779-440)
NIKE

NIKE Pro

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки за вежбање Nike Pro се направени од мека ткаенина и ви овозможуваат удобност додека се истегнувате или трчате. Изработени од ткаенина што впива пот, со мрежа во пределот на телето и познатата Dri-FIT технологија, тие ќе ве одржуваат суви и свежи дури и при најголемите напори. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани материјали. Широкиот еластичен појас нуди добра покриеност, спречува движење на хеланките и обезбедува одлично вклопување. Доколку сакате функционални и модерни хеланки, кои ќе ја истакнат вашата женственост, овие Nike Pro хеланки се вашиот идеален избор. Спецификација: Женски хеланки за тренинг Широк еластичен појас Dri-FIT технологија Мрежести панели Машинско перење Материјал: 83% полиестер, 17% спандекс.
Подетално

Женските хеланки за вежбање Nike Pro се направени од мека ткаенина и ви овозможуваат удобност додека се истегнувате или трчате. Изработени од ткаенина што впива пот, со мрежа во пределот на телето и познатата Dri-FIT технологија, тие ќе ве одржуваат суви и свежи дури и при најголемите напори. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани материјали. Широкиот еластичен појас нуди добра покриеност, спречува движење на хеланките и обезбедува одлично вклопување. Доколку сакате функционални и модерни хеланки, кои ќе ја истакнат вашата женственост, овие Nike Pro хеланки се вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Женски хеланки за тренинг
 • Широк еластичен појас
 • Dri-FIT технологија
 • Мрежести панели
 • Машинско перење
 • Материјал: 83% полиестер, 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош