Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
MONT Reversible
Код на производ:
(MNA231M002-04)
MONT

MONT Reversible

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Доколку ви треба дополнителен слој облека, кој ќе ви обезбеди топлина, без да ве оптоварува, елекот Mont Reversible со две лица е идеалниот избор за вас. Со својот елегантен изглед, совршено се вклопува со секоја облека. Патентот со целосна должина овозможува лесно облекување и соблекување, како и брзо прилагодување на променливите временски услови. Стандардниот крој обезбедува целосна слобода на движење. Деталот што го прави овој елек различен е тоа што е двостран елек. Променете ја страната според вашето расположение и облека. Дозволете си да уживате во студените есенски или пролетни утра и вечери во овој машки елек Монт. Спецификација: Машки елек Лого на Монт Затворање со патент Краток крој Две лица Странични џебови со патент.
Подетално

Доколку ви треба дополнителен слој облека, кој ќе ви обезбеди топлина, без да ве оптоварува, елекот Mont Reversible со две лица е идеалниот избор за вас. Со својот елегантен изглед, совршено се вклопува со секоја облека. Патентот со целосна должина овозможува лесно облекување и соблекување, како и брзо прилагодување на променливите временски услови. Стандардниот крој обезбедува целосна слобода на движење. Деталот што го прави овој елек различен е тоа што е двостран елек. Променете ја страната според вашето расположение и облека. Дозволете си да уживате во студените есенски или пролетни утра и вечери во овој машки елек Монт.
Спецификација:

 • Машки елек
 • Лого на Монт
 • Затворање со патент
 • Краток крој
 • Две лица
 • Странични џебови со патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Елек
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош