Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женски хеланки
Код на производ:
(DV8056-010)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Посегнете по женските хеланки Nike Air кога удобноста е она што го барате. Изработени од мека, растеглива ткаенина од дрес, овие хеланки со висок струк нудат цврсто вклопување и поддршка. Совршено се вклопуваат со предимензиониран дуксер или исечен горен дел. Спецификација: Женски lifestyle хеланки Висок струк Цела должина Swoosh Air отпечаток по целата површина Машинско перење Материјал: 61% памук / 33% полиестер / 6% спандекс.
Подетално

Посегнете по женските хеланки Nike Air кога удобноста е она што го барате. Изработени од мека, растеглива ткаенина од дрес, овие хеланки со висок струк нудат цврсто вклопување и поддршка. Совршено се вклопуваат со предимензиониран дуксер или исечен горен дел.
Спецификација:

 • Женски lifestyle хеланки
 • Висок струк
 • Цела должина
 • Swoosh Air отпечаток по целата површина
 • Машинско перење
 • Материјал: 61% памук / 33% полиестер / 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Хеланки DM4651-522
  1.749 ДЕН
  Заштеда 35%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DQ6802-010
  2.009 ДЕН
  Заштеда 35%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DM7555-010
  5.519 ДЕН
  Заштеда 35%
  8.490 ДЕН
  Помош