Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
Женски елек
Код на производ:
(MNA231F002-92)
MONT

MONT Lightweight

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Доколку ви треба дополнителен слој облека, кој ќе ви обезбеди топлина, без да ве оптоварува, елекот Mont Lightweight е идеалниот избор за вас. Со намалениот изглед, совршено се вклопува со секоја облека. Патентот со целосна должина овозможува лесно облекување и соблекување, како и брзо прилагодување на променливите временски услови. Краткиот крој ја нагласува женственоста и обезбедува целосна слобода на движење. Капата на елекот ќе ви обезбеди дополнителна топлина кога ви е најпотребна. Дозволете си да уживате во студените есенски или пролетни утра и вечери во овој женски елек Мont. Лентата од внатрешната страна на јакната го заокружува познатиот дизајн, кој ја следи историјата и традицијата на брендот Мont. Спецификација: Женски елек Капа Лого на Mont Затворање со патент Краток крој.
Подетално

Доколку ви треба дополнителен слој облека, кој ќе ви обезбеди топлина, без да ве оптоварува, елекот Mont Lightweight е идеалниот избор за вас. Со намалениот изглед, совршено се вклопува со секоја облека. Патентот со целосна должина овозможува лесно облекување и соблекување, како и брзо прилагодување на променливите временски услови. Краткиот крој ја нагласува женственоста и обезбедува целосна слобода на движење. Капата на елекот ќе ви обезбеди дополнителна топлина кога ви е најпотребна. Дозволете си да уживате во студените есенски или пролетни утра и вечери во овој женски елек Мont. Лентата од внатрешната страна на јакната го заокружува познатиот дизајн, кој ја следи историјата и традицијата на брендот Мont.
Спецификација:

 • Женски елек
 • Капа
 • Лого на Mont
 • Затворање со патент
 • Краток крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Елек
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош