Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Logo
CHAMPION Logo
CHAMPION Logo
CHAMPION Logo
Код на производ:
(CHA231B221-Z8)
CHAMPION

CHAMPION Logo

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
1.290 ДЕН
Моментална цена
1.290 ДЕН
Моментална цена
1.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BOYS LOGO се шорцеви за момчиња од 8-14 години, наменети за водени активности. Одличен избор е за топлите летни денови на базен или за капење и играње на песок на некоја егзотична дестинација. Направени од пријатни материјали кои брзо се сушат, обезбедува удобност и слобода на движење во водата. Прилагодливиот еластичен појас придонесува за удобност при различни активности. Спецификација: Машки шорцеви за капење Еластичен прилагодлив појас Странични џебови.
Подетално

Champion BOYS LOGO се шорцеви за момчиња од 8-14 години, наменети за водени активности. Одличен избор е за топлите летни денови на базен или за капење и играње на песок на некоја егзотична дестинација. Направени од пријатни материјали кои брзо се сушат, обезбедува удобност и слобода на движење во водата. Прилагодливиот еластичен појас придонесува за удобност при различни активности.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за капење
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош